fbpx

Raft tabakash pjekjeje inoksi për furrë rrotulluese

SKU: KLF Kategoria:
Përshkrim i përgjithshëm
1 2
part-01 part-02

Raft tabakash pjekjeje inoksi për furrë rrotulluese.

Më poshtë mund të shikoni raftet e pjekjes të disponueshme dhe kodet e tyre përkatëse:

KAPACITETI I TAVËS KODI
14 KLF14
16 KLF16
18 KLF18
20 KLF20
PËRMASAT E TABAKASË PËR PJEKJE
60x40cm
50x70cm
58x78cm
60x80cm
Porosia
Na dërgoni porosinë tuaj ose çfarëdo kërkese që mund të keni rreth produkteve tona dhe ne do t’ju dërgojmë hollësi të mëtejshme sa më shpejt të jetë e mundur.
Për porosi me telefon, telefononi (+30) 25210 66300 ose (+30) 25210 66828.

  • 2 + 49 =